Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.

Skip to content
equnews logo

Copyright

Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.

Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.

Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.

Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.
  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet
equnews logo
  • Sportnieuws
    • jumping
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • dressuur
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • overige sport
      • eventing
      • mennen
    • kampioenschappen
      • nationaal
      • EK
      • WK
      • olympishe spelen
      • rolex
      • LGCT
  • specials
    • interview
    • foto's
  • fokkerij
    • KWPN
    • NRPS
  • overig nieuws
    • FEI
    • transfer
    • veiling
    • promo
  • ga naar
    • Veilingen
    • premium
    • Laatste resultaten
    • ranking
Eventing

Tim Franssen beste Nederlander in CSI1* GP De Peelbergen

  • by Equnews Editorial
  • 13-09-2020

In De Peelbergen werd zonet de CSI1* Grand Prix gesprongen. 20 combinaties konden zich plaatsen voor de barrage. In die barrage was het de Amerikaanse Chloe Reid die naar de overwinning sprong. Zij rekende op Crossover 4 (v. Cascadello) om in 35,94 seconden een foutloze ronde te springen. 

Oisin Aylward en Lolly Pop van't Akkerhof eindigden op de tweede plaats. Zij konden de nul behouden en finishten in 37,27 seconden. Rene Dittmer en Mythos eindigden op de derde plaats. Zij sprongen een foutloze ronde in 37,33 seconden. 

Tim Wilks (Dauwdruppel T&L Z) en Sophie Fawcett (Cedric) vervolledigden de top vijf. Tim Franssen was de beste Nederlander op de zesde plaats na een foutloze ronde in 40,59 seconden.

Klik hier voor de resultaten


Jordy Wilken schittert in CCI4*-L!
  • 13-05-2025
Rosalind Canter en Graffalo herhalen hun succes op Badminton Horse Trials
  • 11-05-2025
  • categoriën: Springen , Internationaal
Vorige Kim Emmen springt naar de overwinning in Bonheiden Volgende Hamburg Giants met Bart Bles winnen Global Champions League van Valkenswaard
equmedia logo

You Ride it We Write it, Equestrian news

informatie

  • over ons
  • adverteren

Interessante links

  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet

contact opnemen

  • editorial@equmedia.be
  • Langendamdreef 22 9880 Aalter België

Copyrights 2025 Equnews. All Rights Reserved. With Love from our team.

  • Contacteer ons
  • Privacy
  • Terms and Conditions
×
advertisement image