Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.

Skip to content
equnews logo

Copyright

Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.

Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.

Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.

Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.
  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet
equnews logo
  • Sportnieuws
    • jumping
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • dressuur
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • overige sport
      • eventing
      • mennen
    • kampioenschappen
      • nationaal
      • EK
      • WK
      • olympishe spelen
      • rolex
      • LGCT
  • specials
    • interview
    • foto's
  • fokkerij
    • KWPN
    • NRPS
  • overig nieuws
    • FEI
    • transfer
    • veiling
    • promo
  • ga naar
    • Veilingen
    • premium
    • Laatste resultaten
    • ranking
Eventing

Korevaar, Kuipers en Woudstra scoren in Opglabbeek

  • by Equnews Editorial
  • 11-12-2020

In Sentower Park werd zonet de Prijs Vandepoel Transport gereden, een 1m35 waarin er rechtstreeks tegen de klok gesprongen werd. De winst ging naar Ierland: Sven Jospeh Hadley en Topspin (v. Etrusco) sprongen een foutloze ronde in 56,38 seconden. 

Ze bleven hiermee de Britse Zoe Potter voor die met Wings Z (v. Eurocommerce Washington) op de tweede plaats eindigde. Zij konden een foutloze ronde springen en klokten af in 59,09 seconden. Ebba Danielsson en Validento vervolledigden de top drie. Zij konden een foutloze ronde springen en finishten in 59,38 seconden. 

Viktor Advinsson (Chipsy 193) en Dieter Vermeiren (Dante) vervolledigden de top vijf. Ze sprongen een foutloze ronde in respectievelijk 59,39 en 59,62 seconden. 

Lianne Korevaar (Diamond For Pleasure), Doron Kuipers (Huberth B) en Hilde Woudstra (Castella) zorgden voor Nederlandse klasseringen.

Klik hier voor de resultaten


Renske Kroeze schittert met Magic Coconut naar tweede plaats in CCI3-S Westerstede*
  • 07-06-2025
Jordy Wilken schittert in CCI4*-L!
  • 13-05-2025
  • categoriën: Springen , Internationaal
Vorige Charlotte Dujardin en Valegro bekroond tot 'ruiter en paard van het decennium' Volgende Helgstrand koopt toppaard Kirsten Brouwer
equmedia logo

You Ride it We Write it, Equestrian news

informatie

  • over ons
  • adverteren
  • Contacteer ons

Interessante links

  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet

contact opnemen

  • editorial@equmedia.be
  • Langendamdreef 22 9880 Aalter België

Copyrights 2025 Equnews. All Rights Reserved. With Love from our team.

  • abonnementsvoorwaarden
  • Privacy
  • Terms and Conditions
×
advertisement image