Eric van der Vleuten in de prijzen op Madrid Horse Week
by Claire Gevers
Op Madrid Horse Week in Spanje werd zonet de CSI5*-W 1.45m rubriek afgewerkt. Eric van der Vleuten sprong met Dreamland naar de vierde plaats.
De winst was voor de Brit Guy Williams. Met Rouge de Revel zette hij een tijd neer van 57,46 seconden en was daarmee ruim vijf seconden sneller dan de Spaanse Pilar Lucrecia Cordon, die met Guust van den Katten Eeck tweede eindigde. Het brons was voor Edward Levy met Uno de Cerisy en een tijd van 63,10 seconden.
Eric van der Vleuten en Dreamland eindigden dus vierde, Daniel Deusser en Jasmien vd Bisschop maakten de top vijf compleet.
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.
Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.
Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.
Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.