Bertram Allen ziet Grand Prix paard naar Cian O'Connor vertrekken
by Equnews Editorial
Vorig jaar won Bertram Allen met Empoli de Champloue nog de CSI5* Grand Prix van Riyadh en hield ook de concurrentie achter zich in Stockholm. De zoon van Arko III staat nu geregistreerd onder een nieuwe naam, Tipperary.
Volgens de FEI Database is de 9-jarige ruin voortaan in eigendom van Cian O'Connor zijn Coolmore Stud. Wanneer O'Connor de SF-ruin voor het eerst aan de start zal brengen is nog niet bekend.
Samen met Bertram Allen won de ruin verder ook de CSI2* Grote Prijs in Knokke in 2022. Tijdens de CSI5* Longines Global Champions Tour 1.55m in Valkenswaard sprong het paar naar de tweede plaats.
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 50 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be. Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.nl.
Indien een inbreuk wordt vastgesteld met materiaal aangeleverd door een derde partij in het kader van commerciële berichtgeving en/of persbericht kan Equnews.nl niet aansprakelijk gesteld worden voor het gebruik ervan. De inbreuk dient op uiterlijk 6 maand vastgesteld te worden indien de aanleverende partij desbetreffend aangesproken dient te worden.
Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar EMAIL BESCHERMD, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen. Schending van het auteursrecht wordt aangepakt.
Onze info ivm Copyright can u ook op onze contact pagina vinden.