Tijdens de veiling van Abdel Said en Victor Theeuwes kwam het hoogste bod op Eliano v't Merelsnest Z (Emerald). De achtjarige ruin, die door Bart de Bruijn internationaal wordt gestart, is voor 205.000 euro verkocht.

Het tweede geld kwam op naam van de achtjarige Fabulous (Cornet Obolensky). De schimmel-merrie wisselt van eigenaar voor 135.000 euro. De vierjarige Quabrillo KK Z (Quabri de l'Isle) is de broer van de gekeurde hengst, Commander HK Z verzekerde het derde geld. De vierjarige gekeurde hengst verhuist voor 130.000 euro naar de stallen van Cian O'Connor en de Coolmore familie.