De Duitse Regine Mispelkamp wist haar Pramwaldhof's Bayala (Barroso) naar het goud te rijden dankzij hun zeer sterke enkelvoudige galopwissels en uitgestrekte draf. Ze kregen een totaalscore van 77.7%.

Britney de Jong samen met Caramba N.O.P. (Tuschinski) claimde het zilver met hoge punten bij de uitgestrekte draf, verzamelde galop en appuyement naar rechts. Hun eindtotaal kwam neer op 76.49%.

Het brons was voorbehouden voor de Zweedse Lena Malmström in het zadel van Fabulous Fidelie (Floricello Old) met 75.615%. Hun sterkste punten waren de rechtste schouderbinnenwaarts en de enkelvoudige galopwissels.

Tijdens de Grade II finale eindigde Loes Cevaal net naast het podium op Happy Hero (Hohenstein 4) met een mooie score van 74.907% terwijl de Duitse Heidemarie Dresing de overwinning wist te verzilveren samen met Poesie 143 (Fuerstenball Old). Ze kregen 80.934% toegewezen van de jury.

In Grade I wist Rihards Snikus (LAT) King of the Dance (Kadilak) het goud mee naar huis te nemen met een score van 80.674%.

Uitslag Grade V

Uitslag Grade II

Uitslag Grade I