Dat de BFWA veiling van Beervelde kwaliteit aan de man brengt was al langer geweten! Vandaag werd op de Westfaler Stamboek keuring in Münster-Handorf de topper van de veiling in 2011 goedgekeurd en meteen ook weer verkocht, dit voor meer dan 200.ooo euro! Het gaat hier om Leon v/h Prinsenveld (Darco x Quival x Cumano). Tijdens de BWFA veiling werd deze nog verkocht voor 37.000 € aan een klant van Toni Hassman. De naam 'v/h Prinsenveld' verwijst naar de fokkerij van Leon Smets uit Nieuwenrode. Klik hier voor de volledige uitslag. http://www.youtube.com/watch?v=YnXCuertaR0