KNHS publiceert actuele kaders

De KNHS heeft een update gemaakt van de actuele hippische kaders. De nationale kaders bestaan uit de beste combinaties van Nederland. Er zijn kaders voor Pony's, Children, Junioren, Young Riders, U25 en Senioren (TeamNL). De kadercombinaties worden begeleid door de bondscoach en kunnen geselecteerd worden voor internationale kampioenschappen en landenwedstrijden. 



Welke kaders zijn er?


Een
kader bestaat altijd uit een A-kader (bij springen, dressuur en eventing heet
dat een Olympisch kader) en een B-kader. In het Olympische of A-kader zitten de
sterkste combinaties. In het B-kader zitten de combinaties waarvan wordt
verwacht dat ze kunnen doorstromen naar het Olympisch- of A-kader. De Pony's,
Junioren en Young Riders van de disciplines dressuur, springen en eventing
maken deel uit van het KNHS
Talentenplan
.



Hoe kom je in een kader?

Of je wordt opgenomen in een kader hangt af van je resultaten tijdens de
observatiewedstrijden en/of wedstrijden voor kadervorming. Hoe dat precies
werkt staat in de deelnemingsovereenkomsten die je ook kunt vinden op www.knhs.nl/topsport.

In
het overzicht hieronder kun je per discipline zien wie er op dit moment in een
kader is opgenomen:



DRESSUUR



Dressuur senioren, Olympisch kader






































Ruiter



Woonplaats



Paard



Gal, Edward



Oosterbeek



GLOCK's Zonik N.O.P.



Meulendijks, Anne



Heeze



MDH Avanti N.O.P.



Minderhoud,
Hans Peter



Oosterbeek



GLOCK’s Dream Boy N.O.P.



Scholtens,
Emmelie



Gorinchem



Apache



Scholtens,
Emmelie



Gorinchem



Desperado



Witte-Vrees, Madeleine



Schijndel



Cennin


 

Dressuur senioren,
B-kader























































Ruiter



Woonplaats



Paard



Baalen,
Marlies van



Brakel



Ben Johnson



Cornelissen,
Adelinde



Nijkerk



Zephyr



Cornelissen,
Adelinde



Nijkerk



Aqiedo



Heijkoop,
Danielle



Rotterdam



Badari



Meer,
Patrick van der



Naaldwijk



Chinook



Meer,
Patrick van der



Naaldwijk



Zippo



Minderhoud,
Hans Peter



Oosterbeek



Zanardi



Silfhout,
Diederik
van



Lunteren



Expression



Zweistra, Thamar



Schore



Hexagon's Double Dutch




Dressuur U25, A-kader

























Ruiter



Woonplaats



Paard



Koeyer,
Jasmien



St. Jansteen



Esperanza



Nekeman,
Denise 



Hasselt



Boston STH



Nieuwenhuis,
Jeanine 



Serooskerke



TC
Athene


 

 

Dressuur Young Riders, A-kader



































Ruiter



Woonplaats



Paard



Donkers, Esmée 



Venhorst



Chaina



Huberts,
Carlijn



Beers
(NB)



Watoeshi



Kuintjes,
Zoë



Aalsmeer



PrimeVal
Brittsion



Peperstraten,
Daphne van



Oude-Tonge



Greenpoint’s Cupido



Rockx,
Thalia



Roosendaal



Verdi de la Fazenda


 

Dressuur Young Riders, B-kader

 











































Ruiter



Woonplaats



Paard



Bovenkamp,
Diana van de



Voorthuizen



Evita
Ronia



Jongen,
Fabienne



Gemert-Bakel



Botticelli



Pap,
Kimberly



Nunspeet



Vloet
Victory



Rockx,
Thalia



Roosendaal



Gerda
Nova de la Fazenda



Vaessen,
Carlijn



Wezep



Fossbury



Wedda,
Myrthe



IJselsteijn,
Utr.



Diamond Geezer



Zoutendijk, Lisanne



St.
Willebrord



Kostendrukkers Ringo Star


 

Dressuur Junioren,
A-kader

 























Ruiter



Woonplaats



Paard



Luiten,
Marten



Winschoten



Fynona



Pols,
Sanne van der



Abbenbroek



Excellentie



Schelstraete,
Micky 



Gemonde



Grand
Charmeur




Dressuur Junioren B-kader

























Ruiter



Woonplaats



Paard



Boogaard,
Annemijn



Oudelande



Fullspeed
TC



Pols,
Sanne van der



Abbenbroek



Cuvanck
PP



Verbeek,
Pem



Waalre



Fernando
Torres


 

Dressuur pony’s,
A-kader

 






































Ruiter



Woonplaats



Paard



Heiden,
Robin



Alphen



Colourfull
Cannonball



Hoogen,
Lilly van den



De
Meern



Martinez Candyman



Kuijl,
Floor van de



Hummerlo



Champ of Daily



Nek,
Lara van



Wijdewormer



Brouwershaven Nairobi



Rooij,
Evi van



Sint
Michielsgestel



King Stayerhof’s Jango



Schelstraete, Micky 



Gemonde



Elin's Noncisdador


 

Dressuur pony’s,
B-kader








































Ruiter



Woonplaats



Paard



Nek,
Lara van



Wijdewormer



Baumann’s Despino



Nugteren,
Tatum



Ridderkerk



Del Piero



Hemert,
Tessa van



Ammerzoden



Noordhof’s Surprise



Walraven,
Morgan



s’
Gravendeel



Devil's Kiss Naoni



Willemsen,
Julia



Bergharen



Movie Star



Woerts,
Nina



Franeker



Madam’s Menno




Dressuur Children, A-kader

 




























Ruiter



Woonplaats



Paard



Dulst,
Anniek van



Ermelo



Isala’s
Arielle



Evers,
Senna



Grootebroek



Happy
Feet



Nek,
Lara van



Wijdewormer



Amazing Comeback (Atilinda M)



Nek,
Lara van



Wijdewormer



Fariska


 

Dressuur Children,
B-kader

 








Ruiter



Woonplaats



Paard


 

 

Para- dressuur,
Paralympisch kader








































Ruiter



Woonplaats



Paard



Dulk, Nicole den



Elen,
België



Wallace N.O.P.



Hosmar, Frank



Haarle,
gem. Hellendoorn



Alphaville N.O.P.



Horst, Rixt van der



Grou
/ Nistelrode



Findsley



Reu,
Maud de



Zwolle



Webron B



Vermeulen,
Demi



Zevenaar



Wannabe



Voets, Sanne



Berghem



Demantur N.O.P.




Para- dressuur, B-kader















Ruiter



Woonplaats



Paard



Hosmar,
Frank



Haarle,
gem. Hellendoorn



Guetta


 



SPRINGEN



Springen senioren, Olympisch kader

































Ruiter



Woonplaats



Paard



Houtzager,
Marc



Rouveen



Sterrehof's Calimero



Kuipers,
Doron



Mijnsheerenland



Charley



Smolders, Harrie



Grobbendonk,
België



Don VHP Z N.O.P.



Vleuten,
Maikel van der



Someren



Dana
Blue



Vrieling, Jur  



Holwierde



VDL Glasgow vh Merelsnest N.O.P.


 

Springen senioren,
B-kader













Ruiter



Woonplaats



Paard



Asten,
Leopold van



Duizel



VDL
Groep Beauty




Springen Young Riders, B-kader











































Ruiter



Woonplaats



Paard



Kersten,
Lars



Egchel



Dobbey



Marchal,
Tristan



Someren-Heide



Sambucca



Mheen,
Rowen van de



Hoevelaken



Q Verdi



Moerings,
Bas



Roosendaal



Fosther



Morsink,
Veronique



De
Lutte



Entrepreneur



Morsink,
Veronique



De
Lutte



Faithfull



Schellekens,
Tom



Esbeek



Casander


 

Springen
Junioren,  A-kader


















Ruiter



Woonplaats



Paard



Mheen,
Elise van de



Hoevelaken



Ferdinand B



Schuttelaar,
Beau



Tegelen



Caretino




Springen Junioren,  B-kader






































Ruiter



Woonplaats



Paard



Morsink,
Elike



De
Lutte



Dakina II



Nieuwenhuis,
Pam



Groessen



Vendorlux



Schuttelaar,
Beau



Tegelen



Illinois Z



Thijssen, Mel 



Baarlo



Cartolana
2



Thijssen,
Mel



Baarlo



Enrique



Veenstra,
Gerrit



Drachtstercompagnie



Loridon
van T&L


 

Springen Children,
A-kader
















Ruiter



Woonplaats



Paard



Bocken,
Emma



Weert



Estera van de Vosberg


 

Springen Children,
B-kader




































Ruiter



Woonplaats



Paard



Bocken,
Emma



Weert



Dagma



Boer,
Wesley de



Nieuwleusen



Esprit de Pomme



Boerekamp,
Finn



Someren-Heide



Gradini



Dolfijn,
Jorinde



Buitenpost



Providence



Vos,
Thijmen



Wierden



Theo 149


 

Springen pony’s,
A-kader




















Ruiter



Woonplaats



Paard



Engelsman,
Lily



Berkhout



Blackwoodland
Rock



Nieuwenhuis, Pam



Groessen



Zeppe van de IJsseldijk


 

Springen pony’s,
B-kader



































Ruiter



Woonplaats



Paard



Holleman,
Fleur



Huissen



Bora-Bora



Huijbregts,
Liv



Rijsbergen



Enzovoort
Dew-Drop



Kraker,
Sarah de



Axel



Kerwin
van Orchid



Meijers,
Cheyenne



Echt



Special
Lady



IJland,
Mart



Hengelo
Ov.



Invisible
E van het Juxschot


 



EVENTING

 

Eventing senioren,
Olympisch kader

 


















Ruiter



Woonplaats



Paard



Lips, Tim



Made



Bayro



Blom,
Merel



Aalten



Rumour Has It N.O.P.


 

Eventing senioren,
B-kader

 























Ruiter



Woonplaats



Paard



Hoogenveen,
Laura



Weert



Wicro Quibus N.O.P.



Naber-Lozeman,
Alice



Biddinghuizen



ACSI
Peter Parker N.O.P.



Pen,
Elaine



Voorschoten



Undercover




Eventing Young Riders, A-kader























Ruiter



Woonplaats



Paard



Pleysier,
Olivia



Bilthoven



Spirit
Excalibur



Schoones,
Myrle



Neerpelt
(BEL)



Dimitri



Haas,
Nina de



Hengstdijk



Divine


 

Eventing Young Riders, B-kader

 


























































Ruiter



Woonplaats



Paard



Driessen,
Levi



Esch



Lancero
Dancer



Driessen,
Levi



Esch



Lord
Ricello



Haas,
Nina de



Hengstdijk



Cocu



Haas,
Nina de



Hengstdijk



Houdini



Schoones,
Myrle



Neerpelt
(BEL)



Ravallo
van de Smeetshoeve



Soeteman,
Mauro



Hoeven



Golden
World



Spaak,
Mylène



Hierden



King
Canna



Reine,
Thierry van



Herveld



ACSI
Harry Belafonte



Riel,
Maartje van



Loon
op Zand



Eppo



Venderbosch,
Bjinse



Harreveld



Lord
Mayor


 

Eventing
Junioren, A-kader

 























Ruiter



Woonplaats



Paard



Otto,
Elise



Schoonhoven



Coffee IJs



Posthumus,
Beau



Terschuur



Smokie



Snepvangers,
Kristy



Bergen
op Zoom



Diesel


 

Eventing
Junioren, B-kader

 

































Ruiter



Woonplaats



Paard



Bergsma,
Splinter



Hilversum



Quantum Warrior



Kolkman,
Caresse



Hengelo
Ov



Diamant



Monhemius,
Lotte



Halfweg



Gogo Jumbo HVR



Naber,
Leida



Biddinghuizen



ACSI ZamZam



Peemen,
Okke



Meerle
(Bel)



Happy Lady


 



Eventing pony’s, A-kader

 













Ruiter



Woonplaats



Paard



Swinkels,
Michelle



Moergestel



Snow




Eventing pony’s, B-kader

 

































Ruiter



Woonplaats



Paard



Haver,
Daniel



Lelystad



Zeb



Houte,
Sterre van



Pannerden



Secret Benny / Fernhill First Lady



Joosse,
Lisa



Balkbrug



Rathcline Dream



Rudolphy,
Maybritt



Meppel



Urban



Someren,
Claire van



Almere



Brummerhoeve's
Levi H


 



ENDURANCE

 

Endurance senioren,
A-kader

 

































Ruiter



Woonplaats



Paard



Berg,
Joyce van den



Leiden



 



Jonkman,
Angela



Scharmer



 



Romer
– Theunissen, Carmen



Landgraaf



 



Schoonderwoert,
Leonie



Hoogeveen



 



Visser,
Marijke



Stavelot
(Bel.)



 


 

Endurance senioren,
B-kader

 























Ruiter



Woonplaats



Paard



Baten,
Nant



Teteringen



 



Groen,
Esther



Bromsgrove
(GBR)



 



Oudshoorn,
Donna



Katwijk



 


 

Endurance Junioren,
A-kader

 




























Ruiter



Woonplaats



Paard



Kok,
Anne Marijn



Hendrik
Ido Ambacht



 



Lamsma, Imke



Vriezenveen



 



Mohamed, Ijjou



Leiden



 



Warmenhoven,
Desiree



Rijnsburg



 




Endurance Junioren, B-kader

 























Ruiter



Woonplaats



Paard



Aart,
Bo van



Bavel



 



Kramer, Nanke



De
Veenhoop



 



Ulden,
Kimara van



Leiden



 


 

 

REINING



Reining senioren, A-kader

 




























Ruiter



Woonplaats



Paard



Freriks, Lia  



Zaandam



 



Grether, Anne  



Boekel



 



Hagelaars,
Aniek



Eersel



 



Young-van
Osch, Rieky  



Vorstenbosch



 


 

Reinig senioren,
B-kader

 


















Ruiter



Woonplaats



Paard



Rijn,
Faye van



Dronten



 



Verboom,
Liselotte



Hummelo



 


 

Reining Young rider, A-kader

 























Ruiter



Woonplaats



Paard



Aalderen
van, Deley



Purmerend



Just
BH Great Einstein



Cosijnse,
Fabienne



Baarn



Figlio Di Arc Be Aech Topsail



Tsin, Casper  



Espel



 


 

Reining Young rider, B-kader

 


















Ruiter



Woonplaats



Paard



Zwam,
Yessie van der



Ede



Walla
Whiz N Tari BB



Zweegers,
Sam



best



Skip N Wimp BB


 

 

Reining Junioren,
A-kader

 


















Ruiter



Woonplaats



Paard



Cosijnse,
Talitha



Baarn



Big
Gun to Trash



Rommelse,
Amber



Dongen



 


 

 

VOLTIGE



Voltige seniorenteam, A-kader

 


















Voltigeurs



Woonplaats



Paard



Nationaal
Junioren Team Voltige



Ermelo



 



Roy Rogers, voltigeteam



Bilthoven



 




Voltige dames senioren solo, A-kader

 


















Voltigeur



Woonplaats



Paard



Ridder, Claire de



Leidschendam



 



Sneekes, Carola



Callantsoog



 


 

Voltige dames senioren solo, B-kader















Voltigeur



Woonplaats



Paard



Kubbe,
Annebeth



Jelling,
Denemarken



 


 

Voltige
heren senioren solo, B-kader















Voltigeur



Woonplaats



Paard



Seidel,
Arthur



Nieuweroord



 


 

Voltige
dames junioren solo, A-kader

 























Voltigeur



Woonplaats



Paard



Geelhoed,
Lotte



Amersfoort



 



Schaik, Renske van



Boekel



 



Seidel,
Charlotte



Nieuweroord



 


 

 

MENNEN

 

Mennen vierspan
paarden, A-kader

 




























Menner



Woonplaats



Paard



Chardon, Bram  



Den
Hoorn, Zuid-Holland



 



Chardon, IJsbrand



Den
Hoorn, Zuid-Holland



 



Ronde, Koos de



Zwartewaal



 



Timmerman, Theo



Varsseveld



 


 

Mennen vierspan
paarden, B-kader

 























Menner



Woonplaats



Paard



Ronde, Peter de



Abbenbroek



 



Weusthof, Mark  



Rossum
(Ov.)



 



Graaf,
Edwin van der



Ouddorp



 


 

Mennen vierspan
pony’s, A-kader

 























Menner



Woonplaats



Paard



Boer, Jan de



Terwolde



 



Chardon, Edith



Den
Hoorn, Zuid-Holland



 



Hammink, Marijke



Bornerbroek



 


 

Mennen vierspan pony’s,
B-kader

 


















Menner



Woonplaats



Paard



Ham, Joey van der



Noordwijk



 



Kinds, Jannes



Balloo



 


 

Mennen tweespan
paarden, A-kader

 


















Menner



Woonplaats



Paard



Eijk,
Stan van



Schinveld



 



Harmsel,
Antonie ter



Rijssen



 




Mennen tweespan paarden, B-kader

 




























Menner



Woonplaats



Paard



Couwenberg, Erik



Veulen



 



Dijkhof, Geert 



Klarenbeek



 



Hagen-Dijkhuis,
Sanny



Schinveld



 



Letteboer, Raymond



Oud-Ootmarsum



 


 

Mennen tweespan
pony’s, A-kader

 













Menner



Woonplaats



Paard



Hendriks, Cas



Zeeland



 


 

Mennen tweespan
pony’s, B-kader

 




























Menner



Woonplaats



Paard



Bunt, Melanie van de



Lunteren



 



Poele,
Heidi te



Wolphaartsdijk



 



Rutjens, Rodinde



Weert



 



Verhofstad,
Daan



Moergestel



 


 

Mennen enkelspan
paard, A-kader

 


















Menner



Woonplaats



Paard



Pestman, Rudolf



Eext



Diesel



Siebers, Saskia



Maarheeze



Axel




Mennen enkelspan paard, B-kader

 




























Menner



Woonplaats



Paard



Gommers, Joop



Dreumel



Bandit



Houterman, Eline



Horst/Meterik



Vygo



Schuiling, Anniek



Herveld



Aron (Zazou)



Velden-Rijkers,
Ans van der



Uden



Ceasar


 

Mennen enkelspan
pony, A-kader

 













Menner



Woonplaats



Paard



Schuiling, Marissa



Den
Burg



Kyra


 

Mennen enkelspan
pony, B-kader

 























Ruiter



Woonplaats



Paard



Brent
Janssen



Swolgen



Regina’s
Hielke



Pijl, Tamara



Loosdrecht



Dex



Zaayer, Annegreet



Wadenoijen



Ravel


 

Para-equestrian
mennen, A-kader

 




























Menner



Woonplaats



Paard



Elzen-Douwes, Francisca den



Drouwenerveen



Bart
Blom



Elzen-Douwes, Francisca den



Drouwenerveen



Albrecht’s
Hoeve’s Lars



Poppen, Jacques



Froombosch



Horses2fly Anniek



Poppen, Jacques



Froombosch



P.P.


 

Para-equestrian
mennen, B-kader

 




























Menner



Woonplaats



Paard



Marwijk, Aad van



Hoenderloo



Kyra



Steenkamp, Dinja



Bussum



Balou



Veneman-Fleurke, Ingmar



Tweede
Exloërmond



Umpire



Witvoet,
Martje



Appelscha



Havehoeve’s
Boy












































































































































































































































































































































































































































 

Bron: Persbericht KNHS