Schitterende & exceptionele collectie Equestrian Auctions is LIVE

Het veulenseizoen is op volle toeren. Equestrian-Auctions is ondertussen klaar voor een schitterende start van het nieuwe veilingseizoen. De collectie van knappe veulens en uitzonderlijke embryos staat ondertussen online.

Van 19 tot en met 21 juni staan er 14 veulens en 8 embryos te veil via Equestrian-Auctions. "We hebben opnieuw een mooie collectie van beloftevolle en knap bewegende veulens kunnen verzamelen. Ook de embryos doen ons smaken naar meer," vertelt Jody Bosteels. "Het is een schitterende combinatie van interessante pedigrees gecombineerd met de knappe looks."

Noteer alvast 19 - 21 juni
De collectie is ondertussen online:
www.equestrian-auctions.com
Registreer je gratis:
bid.equestrian-auctions.com/register

In de collectie vinden we

  • Knap gevlekt hengstveulen van Aganix du Seigneur
  • Een potentiële gekeurde hengst van Comme Il Faut, met de moederlijn van Diamanthina
  • Knappe Balou du Reventon met grootmoeder Walnut de Muze
  • Chacco-Blue merrieveulen uit Usha Van 't Roosakker
  • Interessante fokmerrie met prachtig merrieveulen
  • Balou du Reventon uit mogelijk de beste moederlijn ter wereld
  • Tobago Z gecombineerd met Diamanthina van 't Ruytershof
  • ...

alle info: Klik hier