BFWA veilingtopper gekeurd voor Westfaler stamboek en meteen verkocht

Dat de BFWA veiling van Beervelde kwaliteit aan de man brengt was al langer geweten! Vandaag werd op de Westfaler Stamboek keuring in Münster-Handorf de topper van de veiling in 2011 goedgekeurd en meteen ook weer verkocht, dit voor meer dan 200.ooo euro!

Het gaat hier om Leon v/h Prinsenveld (Darco x Quival x Cumano). Tijdens de BWFA veiling werd deze nog verkocht voor 37.000 € aan een klant van Toni Hassman.
De naam 'v/h Prinsenveld' verwijst naar de fokkerij van Leon Smets uit Nieuwenrode.

Klik hier voor de volledige uitslag.

http://www.youtube.com/watch?v=YnXCuertaR0